Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

 

Kilitli parke taşı fiyatları sizin uygulama yaptıracağınız bölgelere göre değişmektedir. Ve döşemeleri ekip olarak gerçekleştirilmektedir. Kilitli parke taşı döşemesi yapılacak alana gelen ekiplerimiz çökmeye meyilli bir alan ise bu bölgelerde taş döşemesinden önce mutlaka gerekli olan zemin güçlendirme çalışmalarını gerçekleştirir. Kilitli parke taşı için son derece önem arz eden taban sağlamlına beton ve ya veya tabana serilen diğer dolgu malzemeleri ile de gerçekleştirilir. Kilitli parke taşı döşemesinde bir mastar ustası ve kilitli parke taşı fiyatları  döşemesinde ipleri çekerek taşın başlangıç noktalarını çıkacak profesyonel bir kadroya gerek duyulur. Zemin döşemesi yapılacak alanın da şartları göz önünde bulundurularak istenilen meyile göre mastar çekilmelidir.

500 dozla 6 ve 8 cm olarak üretimi gerçekleştirilen döşemesi mastar dan hemen sonra başlanır döşeme esnasında parke taşı döşemesi yapılacak alandaki gider kapakları kilitli parke taşından iki üç cm aşağıda olacak şekilde ayarlanır. 6cm lik  döşemesinde 4 cm de altına toz serildiğine göre alanda 10 cm yükseklik oluşacaktır. Ve gider kapakları Telekom kapakları gibi yerler aşağıda kalması kirli bir görünüme neden olacaktır. Ve bu yükseltme işleri malzeme işçilik dahil anlaşmalarda kilitli parke taşı m2 birim fiyatları içerisine dahildir. Renkli kilitli parke taşı fiyatları arasında m2 de 1 TL kadar küçük rakamlar vardır. Sizlerde almak için bizi aramanız yeterli olacak.

Kilitli Parke Taşı Ustası

 

Kilitli taş ustasıbeton parke taşı döşemesi yaptırmak için bizi aradığınızda firmamızın ücretsiz keşif ekibi gün içersinde Kilitli taş ustasıbeton parke taşıyapılacak alanda sizlere buluşarak yerinde keşif yapar ve karşılıklı istişare den sonra yapılacak iş belirlenir büyük metrajlı komple çevre düzenleme çalışmalarında işi projelendire biliriz. Ya da mevcut proje üzerinden gidile bilir. Kilitli taş ustasıbeton parke taşı döşemesi için firmamız ile anlaşma sağlandığı takdir de ertesi gün Kilitli taş ustasıbeton parke taşı döşemesi için gerekli malzemeler alana getirilir. Firmamız işin yarsına gelene kadar sizlerden ücret talep etmeyecektir.

Kilitli taş ustasıbeton parke taşı ustası gibi çeşitlere ve işçililiğine gerek duyduğunuzda yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Ankara Kilit taş ustasıbeton parke taşı gibi çalışmalarda hizmet veren firmamızın Başkentin neredeyse her ilçe ve mahallelerinde mutlaka sizlere yakın referansları vardır. Peki kilitli taş ustasıbeton parke taşıgibi arama sonuçlarında biz neler yapıyoruz? Kaliteli bir Kilitli taş ustasıbeton parke taşı döşeme hizmeti için neler yapmanız gerekiyor. Bu tarz çalışmalarda şahsi işlerin aksine yoğun olarak uygulama yaptığımız yerler apartman ve site gibi toplu kullanım alanlarıdır. Kilitli taş ustasıbeton parke taşı çalışmaları yaptığımız site apartmanlarda yönetimlerin sorumluluğun farkındayız ve neredeyse bütün daire sakinlerinin işlerine karıştığının da farkındayız onun için Kilitli taş ustasıbeton parke taşı döşemesi için anlaşma sağladığımız yönetimi mahcup etmemek için elimizden gelenin fazlasını veriyoruz.

Birim Fiyatlar

Online olarak kilitli parke taşıbirim fiyatları ala bileceğiniz web sayfamızda diğer çevre düzenleme işleri hakkında da net bilgiler ala bilirsiniz. Birçok kamu kuruluşlarında ve özel yaşamlarının çevre düzenleme çalışmalarında tercih edilen kilitli parke taşı fiyatları Ankara içerinse 1m2 si 15 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. 500 doz olarak 6 cm ve 8 cm olarak üretilir. Uygulama dahil olarak fiyatları ise 25/30 TL aralıklarındadır. Bu fiyatlara Kdv dahil değildir. kilitli parke taşı fiyatları 6ve 8 cm yüksekliğinde buhar kürlü olarak da üretilmektedir. Her ikisi de aynı üründür ve aralarında bir fiyat farkı yoktur. kilitli parke taşı fiyatlarışehir ve iş büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. kilitli parke taşı döşemeleri şehir yapılanmalarında ve akabinde çevre güzelleştirme çalışmalarında uygulanmaktadır. kilitli parke taşı fiyatları m2 bazında değerlendirilir. 500 doz olarak 6 cm ve 8 cm olarak üretilir.

Beton Parke Ustası

Para verin malzeme yıkalım diyenlere de itibar etmemenizi öneriyoruz.  Ekiplerimiz ilk önce alana altına serilecek olan taş kırıklarından elde edilen özel tozunu alana getirir. Ve Ölçümlere göre siparişi verilen Kilitli taş ustasıbeton parke taşı çeşitleri 1 gün sonra alana getirilir. Bu çalışma esnasında ilk öncelik bordür taşı yapımı olacaktır. Site içerisi ve apartman çevre düzenleme çalışmalarında gerek duyulan bordür taşı bahçe tipi bordür taşlarıdır. Ancak alan 2.000 m2 ve üzeri ise büyük taşları da tercih edebilirsiniz. Kırmızı ve gri renklerde üretilen bordür taşlarını sonra dan kendi isteğinize göre de boyaya bilirsiniz. Bordür taşı örme işlerinden sonra daha önceden temin edilen kili taşı tozu alanın akşına göre şekillendirilerek serilir. Ve Kilitli taş ustasıbeton parke taşı döşeme işlemine başlanır. Kırmızı, gri, beyaz gibi renk seçeneklerinin mevcut olduğu modelleri ile  işçiliğine de desenler vere bilirsiniz. döşemesinden sonra alana muhakak kompaktör vurulması gerekir kilit taşı firmanız bu işlemler için sizlerden ek ücret talep edemez. Hakkın en ekonomik fiyatları ve ödeme kolaylıkları sunan firmamızı arayarak  hizmet ala bilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Bahçe, Park ve çevre düzenleme yapılan yollarda 6 santimetrelik, hafif araçların kullandığı bölgelerde 8 santimetrelik ve ağır yüklü araçlar için kabul gören bölgelerde ise 10 santimetrelik Beton Kilitli Parke Taşları kullanılmaktadır. Kilitli Beton parke taşı bordür taşı üretiminde kaliteli olması için bazı önemli noktalar vardır. Kısaca bahsedelim, bunlar; ürüne uygun malzemeler ince eleyip sık dokunmalı, su başta olmak üzere bu malzemelerin yapı yaşları, uygun sıkışma oranı dikkate alınarak, tam anlamıyla hazır hale gelmesi için uygum ortam şartları oluşturulmalı, beton kilitli parke taşının yapım sürecinde beton kalıplara dökülmesi itibari ile donma sürecine kadar her an dakika dakika sıcaklık farkları dikkate alınmalı, en iyi şekilde ayarlanmalı ve hazır hale getirilmelidir…

Kilitli Parkelerin alt tabakaları taşıyıcıdır. Doğa şartlarında hazır bulunan ve oldukça sert granit, bazalt gibi volkanik taşlardan elde edilen agrega çakıllarının analizi ve kendisine has ağırlık deney sonuçlarına göre laboratuvar ortamında uygun kilitli parke taşı tasarımı yapılır ve bu alt taşıyıcı kısım oluşturulur. Taşıyıcı kısım kilitli parke taşının donma, çözünme, zaman içinde betonun dayanıklılığı için gereğinden fazla analiz edilerek oluşturulmalı, üretilmelidir. Peki, kilitli parke taşında üst tabaka nasıl olmalı. Üst tabaka oluşumunda kullanılacak agrega çakıllarının ayrıca laboratuvar ortamı analiz ve kendine özgü ağırlık testleri yapıldıktan sonra yüksek oranlı çimento ve su/çimento oranı 4 te 1 olacak şekilde karıştırılarak üretim amacına uygun bir şekilde tasarımı da göz önünde bulundurularak kilitli parke taşı oluşturulur ve çevre düzenlemebahçe düzenlemepark düzenlemeustası için hazır hale getirilir. Yolların ve Çevre düzenleme zemininin köstebek yuvasına dönüşmemesi ve Çevre düzenleme tasarımının bozulmaması için Üst tabakanın aşınmaya karşı oldukça dayanıklı olmasına dikkat edilmesi gerekir. ankara kilit taşı için tıklayın Bilindiği üzere renkli ürünler boya ile beton karıştırılarak yapılır. Binaenaleyh kullanılan boya mevsimlere dayanıklı, solmayan, çevre ve insan sağlığı açısından herhangi bir zararlı etkisi bulunmayan, çevre düzenlemebahçe düzenlemepark düzenleme gibi işlerde zarara yol açmayan, laboratuvar ortamında güçlendirilmiş granül olmalıdır…

 

Şimdi Ara