Bordür Taşı

Tabiatın bizlere çevre düzenleme konusunda sunmuş olduğu bir hediyedir bordür taşı. Geçmişi çok eski yıllara dayanan bordür taşı ismi tarihsel süreçte değişse de hep aynı amaçla kullanılarak kilit taşı ile bir uyum sağlamıştır. Bordür Taşı değişiklik gösteren renklerde olması ile her mekâna uyum sağlamıştır.
Bordür taşları değişik boy ve büyüklükte, asfalt, beton yol gibi yol kenarlarında, kaldırım kenarlarında, bahçe duvarlarında dekor olarak vb. yöntemlerde kullanılabilir.

 

Bordür Taşı

Bordür taşlarının önemli bir özelliği üzerindeki boyanın kalıcı olmasıdır. Renkler doğaldır ve dış tasarım konusunda ortama gayet lüks bir görüntü ve renk katar.
Çevre ile dost bir taş olduğundan duvar, yer ve mutfak taşlarında kullanılabilir..

Bordür Taşı

İçerisinde bulunan minerallerin yoğunluğu ile doğru orantılı olarak değişik yerlerde doğal çevre tasarım materyali olarak tercih edilir.
Ev tasarımlarında daha çok granit küp olan modeller tercih edilir.. Oldukça sağlam yapısı yıllara meydan okuması bakımından önemlidir..
Bordür taşları kullanımı özellikle Ankara da oldukça tercih edilen bir doğal tasarım materyali olarak kabul görmüştür.
En önemli özelliği olan kalitesi ve sağlamlığı sebebiyle müşterilerimizden oldukça talep aldığımız bir taştır. Kilit Taşı ile bir uyum içindedir. Bordür Taşı Siparişleriniz için bizlere ulaşarak uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Şimdi Ara